Курс «Евросертіфікат EASA» школи пілотів операторів дронів Дмитра Следюка

Зробимо уточнення. Існує два види державних сертифікатів пов’язаних з управлінням дронамі. В одному випадку, це офіційний Державний сертифікат України про отримання професії пілота дрона (Зовнішній пілот дрона). Наша школа проводить навчання за професією «Зовнішній пілот, оператор БПЛА». Детальніше про курс можна подивитися тут. Після проходження курсу «Зовнішній пілот, оператор БПЛА» у вас є можливість отримати Державний сертифікат про отримання професії. Сертифікат видається Українським інститутом підвищення кваліфікації працівників телебачення радіо і преси Держтелерадіо України.

Государственный сертификат Украины о получении специальности пилота дрона
Державний сертифікат пілота оператора дрона за фахом безпілотна відеозйомка

У другому випадку, це офіційний сертифікат пілота дрона, що видається European Union Aviation Safety Agency (EASA). За чинним європейським нормам це сертифікат відкритого класу А1 / А3 або А2. Сертифікат EASA дає право на керування дронамі в країнах Євросоюзу. Це свого роду водійське посвідчення пілота. Наявність такого сертифіката обов’язково для легального керування дронамі на всій території Євросоюзу. Сертифікат дає право в тому числі на комерційне використання дронів вагою до 4кг. Наша школа проводить навчання, тренування та підготовку до здачі іспиту за програмою EASA, для отримання від EASA європейського сертифіката пілота дрона.

Сертификат пилота дрона EASA A1/A3
Сертифікат EASA, що дає право на пілотування дронів на території Євросоюзу

Що стосується України, по чинному законодавству для керування дронамі вагою до 25 Кг. в нашій країні немає необхідності в наявності будь-яких сертифікатів. (Посилання на сайт Державна авіаційна служба України). Якщо вам не потрібен європейський пілотський сертифікат, та ви не купуєте професію пілота дрона, ви можете пройти у нас навчання за іншими програмами, та отримати сертифікат про проходження обраного вами курсу від нашої школи, із зазначенням кількості годин теоретичних занять та кількості годин нальоту на дронах, із зазначенням їх типів.

Ми надали доступ до навчальних матеріалів, які ви зможете використовувати як посібники під час навчання та як пам’ятки після закінчення курсу. На сайті ми регулярно публікуємо нові статті та навчальні посібники за темами наших занять. Будь-які питання з навчання пілотів і операторів дронів ви можете задати мені прямо зараз , по телефону +380677107857 (Дмитро Следюк). Я відкритий для спілкування в будь-який час. Записатися на курси можна і через інтерактивну форму нижче на сторінці. Ми відразу зв’яжемося з вами по телефону, зручному месенджер, або поштою. А прямо зараз почитайте відповіді на головні питання про наших курсах та школі.

Записатися на курс «Евросертіфікат EASA»