«Погляд з Небес»

Дмитрий Следюк

Засновник компанії «Погляд з Небес», Дмитро Следюк, (що Google знає про Дмитра) один з найстаріших повітряних фотографів та кінооператорів в нашій країні. Перші знімки з висоти він робив ще в 2000-му році, коли дронів в сучасному сенсі ще не існувало! З 1983 року та по теперішній час, Дмитро є членом Спілки Фотохудожників України.

Дмитро Следюк – учасник богатьох тематичних фотовиставок в Україні та за її межами. Автор статей в галузевих журналах присвячених мистецьким та прикладних аспектів застосування дронів.

Маючи семирічний досвід викладання у Вищій Школі, Дмитро Следюк заснував авторську школу пілотів та операторів дронів, розробив унікальну навчальну програму із 12 тематичних курсів. До нас приїжджають на навчання з усіх регіонів України та з-за кордону. Сьогодні дрони один з найперспективніших та бурхливо розвиваються, у Світовій економіці. Професія зовнішнього пілота оператора дрона – в числі самих затребуваних та високооплачуваних.

Про компанію «Погляд з Небес»

Починаючи з 2003 року компанія «Погляд з Небес» займається виведенням на ринок складних та наукоємних сервісів із застосуванням дронів. Ми займаємося дистанційним зондуванням Землі в інтересах архітектурних, енергетичних, компаній та агробізнесу. Вирішуємо завдання оперативної картографії для автодорожньої, будівельної, гірничодобувної галузі, для археології та управління природними ресурсами. Ми впроваджуємо тепловізійну зйомку з дронів в електрогенеруючих компаніях, забезпечуємо з її допомогою протипожежний моніторинг і охорону об’єктів. Мультиспектрального зйомку з дронів та консалтинг на основі її результатів ми пропонуємо фермерам та великим агрохолдингам. За допомогою агродронов ми займаємося диференційованим внесенням біологічно активних рідин та гранул на полях. Дронамі – фумігаторами ми обкурююемо сади та лісосмуги від шкідників. Наші пілоти та оператори за допомогою дронів знімають велике кіно в Україні та за її межами. Ми робимо фотографії якими милуються люди. Віртуальні тури показують у всій красі природу та архітектуру України. Ми, за допомогою дронів, допомагаємо продавати об’єкти нерухомості та земельні ділянки. Словом, працюємо скрізь, де сьогодні застосовують дрони, а так само розробляємо нові сфери застосування для безпілотної техніки.

У співпраці з Національною аерокосмічної Академією України ведемо розробку нових літаючих безпілотних систем. З Інститутом Фраунгоффера (Магдебург, Німеччина) ми працюємо у галузі 3D реконструкції будівель та споруд із застосуванням пілотованих та безпілотних літальних апаратів. Ми працюємо з книжковими видавництвами, поставляючи ілюстрації, які надихають. Книга про Хотинську битву 1621 року надрукована з нашими фотографіями видавництвом «Балтiя друк» отримала першу премію Президента України. Ми не тільки тримаємо руку на пульсі сучасних технологій, в ньому є частинка нашої праці. Будемо раді бачити вас в числі наших друзів і клієнтів!

Наші публікації

Аэрофотосъемка для книги о Хотинской битве 1621 года
Книга з нашими видавництва «Балтія друк».
Присвячена Хотинської битви 1621 року.
23 декабря 2010 года открылся совместный проект с "Достопримечательности Украины " - фотографии старинных монастырей и замков Украины с высоты птичьего полета
Монастирі та замки України з висоти пташиного польоту.
“Пам’ятки України”
спільний проект з <META.UA>
Презентационный фотоальбом. 2009 (1000x500). Ограниченный тираж
Презентаційний фотоальбом. 2009 (1000×500).
Обмежений тираж.
Съемка для журнала
Зйомка для журналу «Superior Golf»
Статья «Жизнь в полете или аэрофотография» посвященная художественной аэрофотосъемке. Автор - Дмитрий Следюк
Стаття «Життя в польоті або аерофотографія».
Аэрофотосъемка для книги, посвященной 50-ти летию Управления Магистральных Газопроводов
Аерофотозйомка для книги.
Статья «Крылатая» фотография», посвященная художественной аэрофотосъемке. Автор - Дмитрий Следюк.
Стаття« Крилата »фотографія» , присвячена художньої аерофотозйомки.
Статья о Бернхарде Эдмаере (Bernhard Edmaier), фотографе занимающимся аэрофотосъемкой
Стаття про Бернхард Едмаере (Bernhard Edmaier),
фотографа займаються аерофотозніманням.