Послуги дронів, відеозйомка, Аерогеодезія, тепловизійна зйомка, навчання пілотів в Україні

Більш ніж 18 років ми надаємо послуги за допомогою дронів. Ми зробимо вашу роботу якісно, ефективно і швидко.

Аеровідеозйомка. Зйомка з дронів для кіно, телебачення та реклами. Ми підберемо найгарніший дрон та знімальну техніку під ваш кошт. Наша команда зробить для вас всю кіно та відеопродукцію – від розробки сценарію і до фінальної кольорокорекції – “під ключ”.

Навчання пілотів та операторів дронів. Навчання у нас дає можливість почати професійну діяльність негайно. Ми навчимо як стати пілотом оператором дронів. Наш “Професійний курс” відповідає обсягу навчання технікуму за фахом.

Аерогеодезія та оперативна картографія. Оглядова фотозйомка. Створення ортофотопланів, карт висот, моделей споруд та рельєфу. Визначення обсягів сипучих матеріалів на відкритих складах. Уточнення і створення нових карт та фотопланів. Винесення в натуру.

Аерофотозйомка. Планова або перспективна зйомка, створення плоских та сферичних фотопанорам. Види з вікон будівель, що будуються. Подання ділянок та споруд у вигідному  ракурсі. Ефектні фотографії з повітря для оформлення інтер’єру, обкладинки книги або сайту.

Тепловізійна зйомка. Побачити невидиме. Контроль та сюрвей сонячних електростанцій. Термографія та термоаудіт будівель. Протипожежний моніторинг. Термомоніторінг ланів. Пошукові операції. Охорона периметра та захист об’єктів в темну пору.

Дрони у сільському господарстві. Внесення рідин, гранульованих речовин, трихограми за допомогою сільськогосподарської дронів. Мультиспектральна зйомка, визначення меж полів, рельєфу, температури грунту. Моніторинг, підрахунок сходів, виявлення та картування бур’янів. Десикація та фумігація за допомогою дронів.

Завдання, які вирішуються за допомогою дронів

Применение дронов

Сервіси з застосуванням дронів

Реклама

Застосовуючи аерофотозйомку в рекламі можна піти від обридлих клипартівПодробнее »

Аеровідеозйомка

Що таке аеровідеозйомка літаючої камерою сьогодні?Подробнее »

Аерофотозйомка віртуальних турів

Віртуальний сферичний 3D-тур на основі аерофотозйомки та аеровідеозйомкіПодробнее »

Фотоплани

Розберемося з визначеннями. Аерофотоплан або накидний фотопланПодробнее »

Земельні ділянки

Аерофотозйомка земельних ділянок полегшує та значно прискорює їх продажуПодробнее »

Архітектура

Аерозйомка в архітектурі це один з найефективніших методів презентаціїПодробнее »

Основи для візуалізації

Перспективна аерофотозйомка, це найкраща основа для архітектурної візуалізаціїПодробнее »

Зйомка подій

Аерофотозйомка подій та незвичайних рекламних акцій.Подробнее »

Зйомка видів з вікон

Показ реальних видів з вікон проектованих та споруджуваних будинківПодробнее »

Історія та археологія

З рівня землі дуже складно побачити сліди минулих епохПодробнее »

Аерофотозйомка важкодоступних місць

Труби, вежі, стіни та дахи заводських цехів, високі ферменеві конструкціїПодробнее »

Экология

Экология обычно имеет дело с масштабными явлениями.Подробнее »

Вартість робіт

  Ціна повітряної зйомки договірна.
Ми разом визначимо її, в залежності від складності та обсягу робіт.
Якщо первісна ціна для вас зависока – ми разом знайдемо спосіб її знизити.

Як проводиться аерофотозйомка в Україні та за її межами

Аерозйомка проводиться цифровими фото або відеокамерами, встановленими на невеликому літаку вертольоті або мультіроторном (мультікоптерном) літальному апараті, керованому з землі. Вибір аеро носія і знімального обладнання відбувається в залежності від поставленого завдання. Все необхідне для аерофотозйомки може перевозитися в будь-якому легковому автомобілі. Підготовка до польоту в залежності від обраної техніки займає від 10 до 30 хвилин. На всіх літальних апаратах встановлені електродвигуни, що живиться від змінних бортових акумуляторів.

При використанні системи для аерофотозйомки на основі літака, його силова установка дозволяє виробляти майже вертикальний зліт (кут підйому 75 – 90 градусів), та набір робочої висоти. Політ та зйомка можуть відбуватися на такій відстані і висоті від місця старту, яке забезпечує пряму видимість літального апарату оператором. Посадка літака відбувається на трав’яне або ґрунтове покриття, без використання коліс. Таким чином, для посадки підходить відкрита ділянка землі з будь-яким трав’яним або відносно рівним грунтовим покриттям (газон, стадіон, лан, узбіччя дороги, очерети, бур’ян).

Система для аерофотозйомки на базі вертольота або мультіротора (мультикоптера) може злітати та сідати на ще більш обмежених майданчиках, аж до дворів-колодязів і лісових галявин. Мультіротор (мультикоптер) може злітати з рук оператора та сідати так само в руки, та взагалі не вимагає майданчика для зльоту. Ця особливість мультикоптерів (мультіроторів) дозволяє злітати з човнів, на схилів гір, з похилих дахів. Час підготовки до наступного польоту, включаючи заміну акумуляторів та перенесення даних з камери на ноутбук становить 5-15 хвилин. Перезарядка акумуляторів виконується за 60 – 90 хвилин зарядним пристроєм, що живиться від 12-ти вольта автомобільного акумулятора, або від мережі 220 вольт.

В даний час ми найчастіше використовуємо системи для аерофотозйомки і аеровідеос’емкі на базі мультіроторних літальних апаратів.

Статті