Стоимость съемки с дрона

Залиште заявку для розрахунку вартості послуги

Вартість послуг по аерозйомці договірна. Вона визначається в кожному випадку в залежності від виду та обсягу робіт. Навіть незначні з точки зору замовника нюанси можуть сильно вплинути на ціну.

Для визначення вартості робіт нам разом необхідно скласти технічне завдання. Для приблизного визначення ціни вам досить зателефонувати (+38 (067) 710 78 57), і обговорити ваші завдання та найкращі способи їх вирішення. Наші фахівці допоможуть вірно скласти технічне завдання для мінімізації ваших витрат. Повна вартість робіт визначається за технічним завданням. Нижче наведені фактори найбільшою мірою впливають на остаточну ціну.

  • Лінійні розміри об’єкта (наприклад, 400 х 500 метрів); *
  • Вид аерозйомки (можна вибрати в селекторі) або вказати своє;
  • Регіон проведення робіт;
  • Ступінь терміновості завдання

Процес дуже прискориться, якщо ми будемо знати ці відомості на момент обговорення замовлення. Пропонуємо заповнити просту форму, що знаходиться праворуч, щоб менеджери були у змозі якомога швидше і точніше визначити вартість майбутньої праці.

* Дуже важливо знати саме лінійні розміри об’єкта або ділянки, а не його площу. При одній і тій же площі, він може бути як компактним, так і вельми протяжним.