Базовий курс «Безпечне пілотування» школи пілотів операторів дронів Дмитра Следюка

Школа пилотов дронов. Базовый курс

Базовий курс вибирають ті, хто робить перші кроки з дрона, та хоче керувати своїм квадрокоптера без страху, з задоволенням та безпечно. Заняття проходять в Києві, в затишному куточку виставкового комплексу ВДНГ. Навчання ведеться в індивідуальному порядку, у міру подачі заявок. Разом з вами ми вибираємо зручну дату та час. Тривалість базового курсу 4 години. Половина часу відведена на теоретичну частину, половина на практичну. На теоретичній частині ми говоримо про те, як отримати від польотів максимум задоволення, та застережемо вас від того, що робити не слід. Ми розповідаємо та показуємо як за допомогою дрона зняти відео і зробити фото, говоримо про цікави та незвичайні застосуваннях дронів. Обговорюємо приклади з нашого досвіду. Пояснимо, і разом з вами пройдемо важливі етапи правильної початкової настройки дрона після покупки. Тим, хто ще не обзавівся своїм квадрокоптера, ми допоможемо зорієнтуватися на цьому ринку та зробити усвідомлений вибір. Ми знайомимо вас з поточної правовою базою в області застосування цивільних дронів в Україні.

Ми разом з вами налагодимо камеру для зйомок найбільш типових сюжетів. Розберемо приклади, та розповімо, як уникнути прикрих помилок. На практичній частині ми разом відпрацюємо зліт та посадку. Поділимося маленькими хитрощами які дозволяють дрону легко злітати і сідати в снігу, високій траві, на воді та на схилах гір. Разом з інструктором ви послідовно виконайте прості та безпечні вправи з дроном, вивчіте та закріпите базові прийоми пілотування. Після занять ви зможете відпрацювати їх вже самостійно, користуючись нашими роздатковими матеріалами. Ось так, крок за кроком, під нашим керівництвом ви оберете упевненість та базові навички пілотування.

За статистикою, більшість аварій за участю дронів відбувається саме під час перших польотів. Це час, коли пілот-початківець ще не вміє гарно керувати своїм апаратом, та не бачить джерел небезпеки. Наш базовий курс для початківців, дозволить вам пройти початковий етап знайомства з захоплюючим світом дронів без втрат, без зайвих хвилювань і з задоволенням! Вам у нас сподобається. Багато, хто отримав базові навички, залишаються на наступні курси нашої школи. Ми навчаємо наших гостей в теплій, затишной обстановці, за чашкою чаю або міцної кави. Можливо, закінчивши навчання, ви захочете продовжити свою освіту і ми знову зустрінемося на одному з наших курсів.

Школа дронов Дмитрия Следюка Базовый курс

Ми надали доступ до навчальних матеріалів, які ви зможете використовувати як посібники під час навчання та як пам’ятки після закінчення курсу. На сайті ми регулярно публікуємо нові статті та навчальні посібники за темами наших занять. Будь-які питання з навчання пілотів і операторів дронів ви можете задати мені прямо зараз , по телефону +380677107857 (Дмитро Следюк). Я відкритий для спілкування в будь-який час. Записатися на курси можна і через інтерактивну форму нижче на сторінці. Ми відразу зв’яжемося з вами по телефону, зручному месенджер, або поштою. А прямо зараз почитайте відповіді на головні питання про наших курсах та школі.

Записатися на курс «Безпечне пілотування»