Професійний курс «Точне землеробство. Пілот агродрона». Школа пілотів операторів дронів Дмитра Следюка

Агродрон DJI
Агродрон DJI Agras T16

У той час, як ринкова ніша репортажної, весільної та іншої звичайної зйомки з дрона практично заповнена, попит на пілотів агродронов перевищує пропозиції ринку. Ця професія передбачає не тільки розпорошення добрив над полями, а й розуміння механізмів точного землеробства, знання аерогеодезії, мультиспектральної та тепловізійної зйомки, основ агрономії, метеорології та навіть ентомології. Отримавши спеціальність «Пілот агро дрона» в нашій школі, підкріплене практичними навичками, ви знайдете рідкісну та затребувану професію. Ви зможете відкрити власну справу, надаючи фермерам набір послуг, потрібних їм протягом всього календарного року. Маючи таку освіту, ви можете претендувати на посаду начальника служби точного землеробства в великому агрохолдингу.

Тривалість курсу 32 навчальних години. Половина часу відведена на теорію, половина – на практику. Теоретичні, та частина практичних занять проходять на території виставкового комплексу ВДНГ. Практичні заняття з агро дронамі проходять на виїзді. Курс побудований таким чином, що для навчання не потрібно ніяких попередніх знань в області дронів.

Пилот агродрона
Пілот агродрона за працей
Пилот агро дрона
Калібрування компаса агродрона

На період навчання школа надає необхідну техніку та дрони для практичних занять. На курсі «Пілот агродрона» ми даємо технічну інформацію, володіючи якою ви зможете розуміти роботу вашого обладнання та приймати вірні усвідомлені рішення в складних ситуаціях. Ми даємо знання з основних типів дронів для сільського господарства, як для внесення коштів на полях, так і для аеро агрономічних та аерогеодезічних досліджень. З нашою допомогою ви розберетеся в тонкощах мультиспектрального зйомки та одержуваних на її основі індексах – NDVI, індекс стресу рослин, вегетаційний індекс. Дізнаєтеся як комахи-хижаки можуть допомогти фермеру.

Ви навчитеся правильній інтерпретації отриманих даних, та на основі цієї інформації зможете консультувати замовників – фермерів. Ми навчаємо тонкощам побудови маршрутів агродронов стосовно індивідуальних особливостей та рельєфу полів. Ми навчаємо ручному та автоматизованому пілотування, обслуговуванню дронів які застосовуються у сільському господарстві. Ви навчитеся правильній роботі з літій-полімерними батареями великої місткості, дізнаєтеся особливості їх експлуатації, правила заряду та тривалого зберігання без втрати ємності. Ви дізнаєтеся як безпечно працювати з рідинами застосовуваними для десикації та боротьби зі шкідниками. Дізнаєтеся про фумігацію та обробку полів трихограмою. Після закінчення курсу ви можете отримати офіційний сертифікат державного зразка.

Агродроны в поле
Агродрони в поле

Ми надали доступ до навчальних матеріалів, які ви зможете використовувати як посібники під час навчання та як пам’ятки після закінчення курсу. На сайті ми регулярно публікуємо нові статті та навчальні посібники за темами наших занять. Будь-які питання з навчання пілотів і операторів дронів ви можете задати мені прямо зараз , по телефону +380677107857 (Дмитро Следюк). Я відкритий для спілкування в будь-який час. Записатися на курси можна і через інтерактивну форму нижче на сторінці. Ми відразу зв’яжемося з вами по телефону, зручному месенджер, або поштою. А прямо зараз почитайте відповіді на головні питання про наших курсах та школі.

Записатися на курс «Точне землеробство. Пілот агродрона»