Курс «Аерогеодезія та картографія» школи пілотів операторів дронів Дмитра Следюка

Референсные точки аэрогеодезия
Навчання в робочих проектах

Наш курс «Аерогеодезія та картографія за допомогою дронів» – один з найбільш затребуваних курсів нашої школи пілотів. Цей напрямок знаходиться на стику класичної геодезії, глибоких знань та практичного досвіду в галузі експлуатації дронів. У зв’язку з цим, фахівців з аерогеодезії критично мало в умовах високого попиту на них з боку корпоративних замовників. Дорожнє будівництво, продаж землі та об’єктів нерухомості, промислове будівництво та сільське господарство – це далеко не повний список напрямків, де потрібні фахівці в області аерогеодезії. Наш курс «Аерогеодезія та картографія за допомогою дронів» існує в двох варіантах. У першому випадку, це повний професійний курс з ухилом в аерогеодезію. У такому варіанті курс розрахований на навчання з нуля, та складається з 32 навчальних годин. У другому випадку, курс призначений для досвідчених пілотів дронів, та є курсом спеціалізації в області аерогеодезії. У цьому варіанті, обсяг курсу 16 годин. Заняття зазвичай проходять по 4 години на день, на території виставкового комплексу ВДНГ. Половина навчального часу відводиться на теорію, половина на практику. Протягом курсу ви отримаєте весь необхідний набір теоретичних знань в області класичної геодезії.

Аэрогеодезия полевые работы
Аерогеодезічна зйомка з дрона
Работа пилота аэрогеодезиста
Робота пілота – геодезиста

Ви навчитеся планової та перспективної аерофотос’еке, створенню сферичних панорам, зйомці та обробці даних для картографічних завдань. Ви вивчіть ГОСТи за вимогами до якості картографічного матеріалу, дізнаєтеся які системи координат використовуються для прив’язки ортофотопланів, карт висот та цифрових моделей рельєфу. Ми навчимо вас проводити за допомогою дрона зйомку проблемних об’єктів. Навчимо роботі зі спеціалізованим програмним забезпеченням для аерогеодезії. У вас будуть технологічні карти з послідовністю дій, починаючи від планування роботи, створення маршрутів, зйомці, та роботі геодезиста на місцевості, обробці отриманих з дронів фотознімків, та закінчуючи оформленням картографічного матеріалу для передачі замовнику. Ми допоможемо вам розібратися з вибором оптимального дрона для професійної діяльності та посприяємо з його придбанням. Ми навчимо правильної організації бізнесу, ведення переговорів з індивідуальними та корпоративними замовниками та алгоритмам розрахунку рентабельності вашої роботи. В кінці курсу ви самостійно виконайте всі етапи аерогеодезичної зйомки та обробки матеріалу, отримаєте готовий набір комерційних даних в якості своєї курсової роботи.

Ортофотоплан завода полученный с дрона
Ортофотоплан бетонного заводу отриманий за допомогою дрона

Ми надали доступ до навчальних матеріалів, які ви зможете використовувати як посібники під час навчання та як пам’ятки після закінчення курсу. На сайті ми регулярно публікуємо нові статті та навчальні посібники за темами наших занять. Будь-які питання з навчання пілотів і операторів дронів ви можете задати мені прямо зараз , по телефону +380677107857 (Дмитро Следюк). Я відкритий для спілкування в будь-який час. Записатися на курси можна і через інтерактивну форму нижче на сторінці. Ми відразу зв’яжемося з вами по телефону, зручному месенджер, або поштою. А прямо зараз почитайте відповіді на головні питання про наших курсах та школі.

Записатися на курс «Аерогеодезія та картографія за допомогою дрона»