Курс «Навчання FPV квадрокоптерам без аварій» школа пілотів операторів дронів Дмитра Следюка

Авария дрона FPV
Аварія – звичайна справа на тренуванні FPV дронів
Снаряжение FPV пилота
Спорядження FPV пілота для тренування

Польоти дронів квадрокоптерів по камері, від першої особи – FPV (First Person View), один з найскладніших та аварійно небезпечних видів керування дронами. Чому саме так? Дрони призначені для зйомок (наприклад, з лінійки DJI Mavic) літають в режимі повної самостабілізації та утримують позицію завдяки GPS. Їх швидкість не дуже висока. Режим стабілізації, в поєднанні з GPS, дуже безпечний, він прощає невпевнене пілотування та деякі помилки. Якщо ви поміліліся у пілотуванні, досить відпустити стіки на пульті, і дрон сам вирівняється та зупиниться. У разі втрати зв’язку з пультом, або якщо ви заблукали в польоті, такий дрон сам повернеться до місця старту. FPV дрони набагато швидкіши та різкіше в керуванні, вони літають в Acro-режимі (акробатичний режим), у разі помилки, після відпускання стіків на пульті, вони не вирівнюються, а продовжують летіти, поки не вріжуться в перешкоду. Утримання позиції по GPS та повернення до дому в разі втрати зв’язку теж немає. Через цих особливостей FPV дронів початкове навчання польотам завжди супроводжується великою кількістю аварій. Зазвичай, йдучи на тренування, пілот FPV бере з собою не тільки запасні пропелери, а й запасний дрон, а то і два.

Існує два напрямка навчання FPV польотам. Перший – благородний шлях самостійного вивчання, методом проб, помилок, та численних «крашів». Другий шлях – покрокове навчання під керівництвом інструктора. Якщо ви читаєте ці рядки, найімовірніше ви вже вибрали другий варіант.

Чому добре навчання в нашій школі – вам нічого не треба купувати. Навчання проходить на нашому обладнанні. Ми надаємо все необхідне – дрони, пульти управління, відеоокуляри, тощо. Від вас вимагається лише бажання вчитися! Заняття їдуть на території виставкового комплексу ВДНГ в Києві. Клас для теоретичних занять та майданчики для польотів знаходяться поруч. Тривалість курсу – 4 навчальні дні, по 4 години на день, в цілому 16 годин. Ми чергуємо теорію та практику таким чином, що ви засвоїте матеріал найбільш комфортно, без зайвої напруги.

Ще одна річ. В тій час, як усі квадрокоптери компанії DJI продаються вже зібраними, налаштованими, готовими до польоту прямо з коробки, FPV дрони, навпаки – продаються вроздріб, з якого потрібно зібрати, а потім ще й налаштувати літаючий комплект. Для цього необхідні досить специфічні знання. Вам доведеться вибирати частково зібраний дрон або набір деталей для його складання, а також пульт керування, приймач, відеоокуляри, батареї, зарядні пристрої та богато іншіх комплектуючіх з десятків пропозицій на ринку. Розібратися в цьому морі пропозицій не просто навіть досвідченим пілотам. Інформація в Мережі різноманітна, не точна та часто-густо суперечлива, нагадуючи баталії власників фотокамер Nikon та Canon. На нашому курсі пілотування FPV дронів, крім навичок керування ми детально розберемо, що, де, та як варто купувати, а від чого слід утриматися. Ми навчимо вас вибирати техніку таким чином, щоб витрати на обладнання були помірні. Ми будемо вивчати пристрій дронів, параметри та відмінності комплектуючих, програми та принципи настройки FPV квадрокоптерів. Будемо дивитися ролики кращих пілотів, аналізувати їх техніку та відпрацьовувати її елементи, вчитися літати між деревами та перешкодами. На курсі ми розглянемо незвичайні способи застосування FPV дронів в кіно, зйомки відео VR360, та нарешті, ми будемо просто отримувати задоволення від польотів!

Камера RED на FPV дроне
Камера RED на FPV квадрокоптері

Ми надали доступ до навчальних матеріалів, які ви зможете використовувати як посібники під час навчання та як пам’ятки після закінчення курсу. На сайті ми регулярно публікуємо нові статті та навчальні посібники за темами наших занять. Будь-які питання з навчання пілотів і операторів дронів ви можете задати мені прямо зараз , по телефону +380677107857 (Дмитро Следюк). Я відкритий для спілкування в будь-який час. Записатися на курси можна і через інтерактивну форму нижче на сторінці. Ми відразу зв’яжемося з вами по телефону, зручному месенджер, або поштою. А прямо зараз почитайте відповіді на головні питання про наших курсах та школі.

Записатися на курс «Навчання на FPV дроні без аварій»