Середній курс «Фото та відео зйомка з дрона» школи пілотів операторів дронів Дмитра Следюка

Средний курс "Фото и видео съемка с дрона"

Наш середній курс «Фото та відеозйомка з дрона» розроблений для тих, хто вже вміє керувати квадрокоптером і знімати з його допомогою, але хоче вдосконалити навички пілота та оператора. До нас, на цей курс, звертаються блогери, мандрівники та спортсмени – екстремали, які бажають зробити новий крок в техніці зйомки з квадрокоптера в своєї улюбленій справі.

Заняття проходять на території виставкового комплексу ВДНГ. Тривалість курсу 16 годин. Половина часу відведена на теорію, половина на практичні заняття. Як правило, на курс потрібно 4 навчальні дні по 4 години. Ми рекомендуємо індивідуальне навчання, але можливе навчання в складі невеликої групи до 4 осіб. Курс починається в міру подачі заявок. У разі індивідуального навчання, ми обговорюємо з вами найбільш зручний графік занять. При навчанні в групі – графік обговорюється на перших загальних зборах.

На курсі «Фото та відеозйомка з дрона» ми приділяємо основну увагу налаштувань камери для отримання найкращого результату фото і відео в різних реальних ситуаціях. Детально розбираємо роль основних експозиційних параметрів (витримка, діафрагма, світлочутливість) у формуванні зображення.

Курсы управления дроном фото и видео съемка

Вивчаємо критерії оцінки якості зображення. Розбираємо на прикладах, та аналізуємо причини найбільш частих помилок що призводять до проблем в зйомці. Вчимося правильно працювати з ND фільтрами. Вивчаємо та тренуємо основні операторські прийоми при зйомки з дрона квадрокоптера. Обговорюємо і відпрацьовуємо типові ситуаційні задачі по зйомці. Розповідаємо про правову базу в галузі застосування дронів та ліцензування пілотів в Україні та в Світі. Вчимося прийомам нічний і панорамної зйомки. Знайомимо вас з екзотичними сферами застосування дронів – польотами від першої особи (FPV), сферичної VR360 відеозйомкою, тепловізійної зйомкою. На практичних заняттях ми відпрацьовуємо пілотажні операторські прийоми. Ми ставимо вам техніку безпечного зльоту та посадки «в руки». Виконуємо комплекс вправ для впевненого польоту поблизу перешкод на малій висоті. Розбираємо особливості та специфіку «смарт режимів» різних моделей дронів DJI. Відпрацьовуємо техніку польоту для зйомки «гіпрлапс» та «долли-зум». Особливу увагу під час занять ми приділяємо питанням безпеки та «підводним камінням» різних режимів польоту. Вчимося супроводжувати квадрокоптером рухомі об’єкти та знімати їх.

Непомітно пролетять 4 насичених дня навчання в нашій школі, і сприйняття світу дронів вже не буде колишнім. Ви придбаєте новий якісний рівень пілотування і зйомки для розвитку вашого улюбленого справи. Якщо це здасться вам замало, ласкаво просимо на наш «Професійний курс»!

Курс для блоггеров "Фото и видео съемка с дрона"

Ми надали доступ до навчальних матеріалів, які ви зможете використовувати як посібники під час навчання та як пам’ятки після закінчення курсу. На сайті ми регулярно публікуємо нові статті та навчальні посібники за темами наших занять. Будь-які питання з навчання пілотів і операторів дронів ви можете задати мені прямо зараз , по телефону +380677107857 (Дмитро Следюк). Я відкритий для спілкування в будь-який час. Записатися на курси можна і через інтерактивну форму нижче на сторінці. Ми відразу зв’яжемося з вами по телефону, зручному месенджер, або поштою. А прямо зараз почитайте відповіді на головні питання про наших курсах та школі.

Записатися на курс «Фото та відео зйомка з дрона»