Курс «Початок успішного бізнесу з дронами» школи пілотів операторів дронів Дмитра Следюка

Бизнес с помощью дронов

Сьогодні в Мережі можна знайти величезну кількість посібників та різного роду підручників по створенню за допомогою дронів цифрового контенту та різного роду послуг. Можна знайти чимало історій про вже створений вдалий бізнес що був заснован на дронах. При цьому, практично відсутні реальні керівництва, робочі моделі створення та вірного ведення своєї справи. За організації свого бізнесу із застосуванням дронів квадрокоптерів такої інформації немає зовсім. Немає відповідей на основні питання – що може бути затребуваним товаром, хто є його споживачем, як, та за якою ціною його слід продавати. У зв’язку з відсутністю такої інформації, ніша найбільш очевидної, та нехитрої зйомки з дрона переповнена «гравцями» – початківцями. Не маючи знань та досвіду, вони спроможні конкурувати лише зниженням цін на свої послуги, тим самим дружно руйнуючи ринок в якому сподівалися серйозно заробити в майбутньому.

Наш семінар «Початок успішного бізнесу з дронами», покликаний вибрати вірну стратегію продажу цифрових товарів та послуг вироблених за допомогою дронів. Курс створений на основі двадцятирічного досвіду реального, успішного бізнесу, заснованого на формуванні ринку дрон-орієнтованих товарів, та послуг вироблених із застосуванням дронів.

На семінарі ми розглянемо весь технологічний ланцюжок організації справи. Від розуміння того, де саме «знаходяться гроші» в сфері роботи з квадрокоптерами, що саме є товаром, та що стає товаром прямо зараз. Ми визначимо критерії оцінки існуючих та нових товарів в цій сфері. Визначимо, хто є покупцем, де та як його шукати. Розберемо, як провести визначення об’єктивної вартості виробленого вами продукту, та норми вашого прибутку. Ми детально розберемо стратегію та тактику ведення переговорів з замовниками. Ми розповімо якими прийомами користуються проти вас недобросовісні споживачі, бажаючи збити ціну або примусити вас працювати безкоштовно, навчимося ефективно їм протидіяти. В ході семінару ми переглянемо, проаналізуємо та обговоримо учбовий фільм, що розкриває поширені виверти «токсичних» замовників. Навчимо складати та вірно використовувати райдер для захисту своїх інтересів. Обговоримо ефективні сценарії кінцевого продажу, що дозволяють продати більше, ніж замовник хотів купити спочатку. На прекінці семінару ви отримаєте таблицю з формулами для розрахунку об’єктивної вартості вашої роботи виходячи з бажаного доходу, обсягу виробленого продукту та реальних витрат на його виробництво. Заняття проходять в нашому навчальному центрі на території ВДНГ, в невимушеній затишній обстановці, за чашкою чаю або кави. Тривалість семінару 4 години.

Бизнес основанный на дронах
DJI Phantom 4 RTK

Ми надали доступ до навчальних матеріалів, які ви зможете використовувати як посібники під час навчання та як пам’ятки після закінчення курсу. На сайті ми регулярно публікуємо нові статті та навчальні посібники за темами наших занять. Будь-які питання з навчання пілотів і операторів дронів ви можете задати мені прямо зараз , по телефону +380677107857 (Дмитро Следюк). Я відкритий для спілкування в будь-який час. Записатися на курси можна і через інтерактивну форму нижче на сторінці. Ми відразу зв’яжемося з вами по телефону, зручному месенджер, або поштою. А прямо зараз почитайте відповіді на головні питання про наших курсах та школі.

Записатися на курс «Початок успішного бізнесу з дронами»